Vašek a rádia

17.11.2017

Vašek a rádia

Nevím, jestli to víte, ale máme v týmu mediální hvězdu. No, řekněte, být 4x v jednom měsíci v rádiu, to už je pěkná porce.

V prvním povídání nás Vašek s paní redaktorkou provedli nově vyhlášenou rezervací Staré duby, kde jsme se podíleli přípravnými průzkumy: V rezervaci Staré duby u Dalešické přehrady se potkává příroda různých rázu. Další dvě reportáže vznikly na Salátově kopci u Zašovic, kde jsme představili nové panoramatické tabule, které vznikly díky podpoře obce Zašovice, a senzační hořečkový výkvět: Na Salátově kopci nad Zašovicemi vám výhled přiblíží panoramatické fotografie a Díky ovcím se na Salátův kopec vrátil vzácný hořeček český. Poslední natáčení se týkalo nových naučných zastavení v Třebíči na Hrádku, které jsme vybudovali společně se společností NET4GAS a městem Třebíč: Nejkrásnější pohled na Třebíč je z Hrádku. Připomíná stezku korunami stromů. Vlastně všechno důležité, co se u nás v práci od léta událo, si můžete poslechnout na vlastní uši ;-).