Přírodní rozmanitost a ochrana přírody na Vysočině (2016)

30.6.2017

Tradičně jsme letos pořádali již 9. ročník odborného semináře pro všechny zájemce z řad jiných NNO, odborných institucí, státních organizací či krajských samospráv, ale i pro veřejnost na téma "Rozmanitost přírody a ochrana přírody na Vysočině".

Akce se uskutečnila v prostorách Výukového střediska ČVUT v Telči ve dnech 17.18.3.2016 ve spolupráci s pobočkou České společnosti ornitologické na Vysočině. Hlavní témata setkání byla: Nové poznatky v rámci biodiverzity na Vysočině v různých oblastech rostlin a živočichů, dále např. Ochranářský management a asanační zásahy, Záchrana společenstev suchých trávníků v údolí Vápovky a další. Podrobný program všech ročníků odborného semináře najdete na našich webových stránkách. Semináře se zúčastnilo přes 50 účastníků převážně z Kraje Vysočina, ale také z Jihočeského a Jihomoravského kraje.

Soubory

Seminar_2016_program
Fatal error: Cannot redeclare human_filesize() (previously declared in /var/www/clients/client5/web45/web/class/funkce.php:384) in /var/www/clients/client5/web45/web/pages/blog.php on line 106